Aldrov Apartments & Resort

Krkonoše
 • Poctivá řemeslná
  práce při výstavbě
 • Kvalitní materiály,
  vysoké standardy
 • Nebráníme se
  klientským změnám
 • Důvěra, žádný
  soudní spor
 • Vyhovíme vám
  s financováním

Aldrov Apartments & Resort je navržen jako luxusní hotelový komplex. Chce být místem Vašeho odpočinku. Srdečným, přátelským a ne příliš vážným. Chce být domovem aktivních lidí, kteří milují hory a přírodu a rádi zde tráví čas s rodinou a přáteli. Pro ty, kteří ocení jedinečné propojení tradiční krkonošské řemeslné zručnosti a přírodních materiálů v moderním pojetí. Pro ty, kteří ocení opravdové Krkonoše.

Při návrhu resortu jsme čerpali inspiraci u projektů v alpských střediscích Rakouska, Německa a Švýcarska, kde si noví majitelé kupují své horské domovy pro vlastní rekreaci. Díky pronájmu v době, kdy je sami nevyužívají, jsou však pro ně zároveň stabilní finanční investicí.

V osmi horských chatách bude umístěno celkem 139 moderních apartmánů v dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk ve velikostech od 37 do 119 m². Apartmány budou nabízeny jako plně zařízené, včetně kuchyně, nábytku a veškerého vnitřního zařízení. Ke každému bytu bude přiřazeno jedno podzemní parkovací stání a sklepní kóje pro uložení sezónního vybavení.

Další dvě samostatné budovy pak budou vyhrazeny službám prvotřídního horského hotelu. K dipozici Vám bude recepce a služba concierge Vám pomůže při rezervaci večeře, masáže nebo se zajištěním denního programu.

Snídaně budou podávány v Harrach Lounge, kde bude připravována lehká teplá kuchyně i v průběhu celého dne. Pro ty, kteří raději posnídají ve svém apartmánu bude k dispozici malá pekárna, která bude kromě čerstvého pečiva nabízet i kvalitní kávu a vybrané produkty lokálních dodavatelů. Večeři si budete moci vychutnat v Krkonošské hospodě, kde Vám budou servírována tradiční krkonošská jídla. Pro milovníky vína bude k dispozici i vinný bar. V létě Vám budou k dispozici prostory pro soukromé venkovní grilování.

Aldrov Resort Wellness & Spa bude místem, kde si budete moci odpočinout po náročných sportovních výkonech nebo zde budete jen tak lenošit. K dispozici Vám bude bazén, vířivka, cedrus sauna, bylinková sauna a tepidárium.

Pokud si zapomenete rukavice, čepici, brýle nebo plavky anebo jen budete chtít osvěžit Váš sportovní šatník, bude Vám k dipozici naše prodejna sportovních oděvů.

Buďte mezi prvními, které budeme informovat o zahájení prodeje.

Odesláním formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

Průběh výstavby

 • Projekt v přípravě
 • Prodej zahájen
 • Výstavba zahájena
 • Projekt dokončen

Lokalita a okolí

Krkonoše není třeba jako destinaci pro zimní aktivity představovat.

Aldrov Apartments & Resort se nachází doslova několik metrů od skiareálu Aldrov ve Vítkovicích v Krkonoších. Ten nabízí celkem pět sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti a dva vleky včetně čtyřsedadlové lanovky. Velkou výhodou je též nabídka atraktivního nočního lyžování a umělé zasněžování tratí. K dispozici je zde i dětský vlek a lyžařská škola.

Nejproslulejší lyžařské středisko českých hor, Špindlerův Mlýn, se nachází deset minut skibusem nebo autem od Aldrov Apartments & Resort. Vítkovice Horní Mísečky jsou napojeny vlekem napojeny na skiareál Medvědín, který bude od roku 2021 propojen s Hromovkou a Svatým Petrem dvěma novými lanovkami a čtyřmi sjezdovými tratěmi. Po propojení Svateho Petra a Medvědína nebude mít tento areál v Čechách žádnou konkurenci. Celková délka sjezdových tratí zde dosáhne 40 km.

Dalším skiareálem v desetiminutovém dojezdu jsou Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou. Naleznete zde dvě čtyřsedačkové lanové dráhy a deset vleků.

Snad ještě krásnější než zimy samotné bývá v Krkonoších čas mezi nimi. Během pobytu v Aldrov Apartments & Resort budete mít možnost výběru z tolika aktivit, že nebudete vědět, co dříve.

Máte dotaz nebo zájem o naše projekty?

Ráda Vám zodpovím Vaše dotazy telefonicky nebo s Vámi dohodnu osobní setkání.

Hana Fifernová

asistentka prodeje

Napište mi

Buďte mezi prvními, které budeme informovat o zahájení prodeje.

Odesláním formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.