O projektu

Luxusní rezidenční komplex s nadstandardními hotelovými službami.

Projekt Aldrov je luxusní horský komplex určený pro vlastní rekreaci a zároveň pro stabilní investici, a to díky komerčnímu pronájmu v době, kdy jej majitelé sami nevyužívají.

O projektu

V osmi horských chatách bude umístěno celkem 139 moderních apartmánů v dispozicích 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk o velikosti od 37 do 119 m². Apartmány budou nabízeny jako plně vybavené včetně kuchyně, nábytku a veškerého vnitřního zařízení. Ke každému apartmánu náleží jedno podzemní parkovací stání a sklepní kóje pro uložení sezónního vybavení. Další dvě samostatné budovy pak budou vyhrazeny službám prvotřídního horského hotelu – recepci, službám concierge, wellness & spa, snídaňové lounge, restauraci s vinným barem nebo vlastní pekárně.

 

Po vzoru úspěšných projektů realizovaných v alpských střediscích v Rakousku, v Německu nebo ve Švýcarsku umožní pronájem trvalou udržitelnost široké škály služeb a zajímavou návratnost investice v čase, kdy nebudou apartmány svými majiteli obsazeny. Pronájem jednotek bude zajišťovat profesionální hotelový operátor a majitelům tak nebude přinášet žádné starosti. Výnos z pronájmu je možné očekávat už po prvním roce fungování.

O projektu
 

Video projektu

Přehrát video
Aldrov_majitel_desktop

Lokalita a okolí

V srdci Krkonoš

Aldrov Apartments & Resort se nachází doslova několik metrů od skiareálu Aldrov ve Vítkovicích v Krkonoších, který nabízí celkem pět sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti a dva vleky včetně čtyřsedadlové lanovky. K dispozici je zde i dětský vlek a lyžařská škola. V dojezdové vzdálenosti 10 minut autem nebo skibusem leží Špindlerův Mlýn, který bude od roku 2021 propojen s Hromovkou a Svatým Petrem, čímž vznikne největší lyžařské středisko českých hor s celkovou délkou sjezdových tratí 40 km.

Krkonošský národní park (KRNAP) nabízí nespočet možností pro aktivní i pasivní odpočinek i mimo zimní sezónu. Vedle horské turistiky a cykloturistiky, pro niž je v Krkonoších vytyčeno 27 cyklotras a cyklostezek, také tři golfová hřiště – za půl hodiny se z Aldrov Resort & Apartments dostanete na devítijamková hřiště v Semilech, v Prosečném nebo v Harrachově, kde si můžete zahrát i minigolf. Součástí areálu Aldrov Apartments & Resort bude rovněž umělá lezecká stěna, yoga shala nebo dětské hřiště.

Vyberte účel koupě

Investice
Vlastní rekreace

Aldrov Apartments & Resort je unikátní investiční příležitost.
Nabízí stabilní výnos z komerčního pronájmu apartmánů zcela bez starostí.

Aldrov Apartments & Resort je unikátní investiční příležitost.
Nabízí stabilní výnos z komerčního pronájmu apartmánů zcela bez starostí.

Stabilní výnos

Komerční pronájem apartmánů v době, kdy je majitelé sami nevyužívají, Vám nabízí stabilní výnos, který je možno očekávat už po prvním roce fungování projektu.

Pronájem bez starostí

O zajištění, průběh pronájmu a správu nemovitosti se nemusíte starat. Vše pro Vás zajistí high-end hotelový operátor.

Zkušenosti hotelového operátora

Operátor, který zajistí pronájem i správu nemovitosti, má bohaté dlouholeté zkušenosti s provozem luxusních hotelů v Čechách i v zahraničí.

 

Služby prvotřídního horského resortu zdarma

V době, kdy budete apartmán využívat pro vlastní rekreaci, máte zdarma k dispozici hotelové služby. Mimo jiné bazén s vířivkou, wellness & spa, umělou lezeckou stěnu a další.

Unikátní lokalita Krkonošského národního parku

Krkonoše nabízejí nespočet možností pro aktivní i pasivní odpočinek – největší lyžařské středisko v Čechách, upravené běžecké stopy, cyklostezky, turistické trasy, golf a mnoho dalšího.

Vzácný statek

Projekt Aldrov má územní rozhodnutí. V Krkonošském národním parku je stavební uzávěra – další podobný projekt se pravděpodobně realizovat již nebude.

Nejlepší chata je hotel

Veškerý provoz, servis i úklid vašeho apartmánu zajišťuje hotelový operátor. Jenom přijdete a odejdete (neuklízíte, nespravujete, neřešíte). Vše máte k dispozici.

Hotelové služby

Wellness & spa, restaurace, vinný bar, pekárna, půjčovna sportovního vybavení, vše je Vám na místě plně k dispozici.

Apartmán Vám vydělává, když tam nejste

Místo toho, aby byl apartmán prázdný, když tam nejste, vydělává. Pronájem Vám umožní pokrýt měsíční poplatky za provoz a ještě Vám vydělá peníze navíc.

 

Unikátní lokalita Krkonošského národního parku

Krkonoše nabízejí nespočet možností pro aktivní i pasivní odpočinek – největší lyžařské středisko v Čechách, upravené běžecké stopy, cyklostezky, turistické trasy, golf a mnoho dalšího.

Vzácný statek

Projekt Aldrov má územní rozhodnutí. V Krkonošském národním parku je stavební uzávěra – další podobný projekt se pravděpodobně realizovat již nebude.

Podniková rekreace

Zajímavá investice i benefity pro firmy

Projekt Aldrov navazuje na tradici firemních horských chat, kterých bylo v okolí nespočet, avšak v moderním pojetí 21. století. Nabídne 6 speciálně připravených apartmánů pro firmy nebo většího investora. Koupě horského apartmánu v projektu Aldrov je pro firmy zároveň zajímavým investičním řešením s řadou benefitů:

 • V době kdy firma apartmán nevyužívá, je jej možné komerčně pronajmout. Stabilní výnos je možno očekávat už po prvním roce fungování projektu.
 • Správu, ubytování hostů i komerční pronájem zajišťuje high-end hotelový operátor – pro firmu to nejsou žádné starosti navíc.
 • Apartmán naplňuje i další potřeby firmy – je místem pro board meeting, kreativním prostředím pro týmy, zajímavým benefitem pro zaměstnance nebo netradičním dárkem pro partnery.
Aldrov_podnikova_rekreace
Chcete vědět více? Michal Trnovský manažer prodeje +420 724 724 431 Napište mi
Odesláním formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

Návratnost investice

Unikátní investiční příležitost

Stabilní výnos z komerčního pronájmu apartmánů je možné očekávat už po prvním roce fungování projektu.

Výnos z pronájmu apartmánu

po odečtení všech provozních nákladů a nákladů na služby

360 000 Kč*/ ročně
Cena apartmánu
5 140 000
Obsazenost komplexu
40 %
50 %
60 %
Vlastní prostředky
80 %
Výše hypotéky
2 400 000
Úrok
2,8 %
Doba splácení hypotéky
10 let
20 let
30 let
Výnos z pronájmu apartmánu

po odečtení všech provozních nákladů a nákladů na služby

360 000 Kč*/ ročně
Splátka hypotéky
10 600/ měsíčně
*Výše výnosu je orientační a spočítali jsme ji na základě následujících předpokladů:
1.
Hotelový komplex a služby budete využívat 6 týdnů v roce. Rádi Vás přivítáme i častěji, výnos z pronájmu apartmánu se tak poměrově sníží.
2.
Průměrná cena za dvoulůžkový apartmán je 2 500 Kč/noc.
3.
Průměrná roční obsazenost komplexu se pohybuje v rozmezí 40–60 %. První roky provozu počítáme s obsazeností kolem 40 %, která by se postupně měla zvyšovat až na hodnotu kolem 60 % a více.
 

Vzorový příklad

Investice do bytu za účelem pronájmuKupujete byt 2+kk v novostavbě v Praze, který budete pronajímat krátkodobě prostřednictvím služeb jako Airbnb nebo Booking. 50 % ceny nemovitosti budete financovat z vlastních zdrojů, na dalších 50 % si vezmete hypoteční úvěr na 20 let s úrokem 2,8 %.

Pořizovací cena nemovitosti
5 000 000 Kč

Měsíční splátka hypotéky
13 600 Kč

Váš roční výnos z pronájmu po odečtení všech
provozních nákladů a nákladů na správu
200 000 Kč*

 • Pronájem apartmánu, inzerce, ubytování hostů, úklid nebo nutnost být stále po ruce – to vše jde za Vámi.
 • Správu nemovitosti, drobné opravy nebo neočekávané komplikace třeba se sousedy máte také na svých bedrech.
 • Kdy, jak a za kolik byt pronajmete, je plně ve Vaší režii. V dobrém i zlém.
 • Dovolená v Krkonoších jsou náklady navíc.
Investice do resortu Aldrov Kupujete apartmán 2+kk v komplexu Aldrov, který za Vás bude pronajímat zkušený hotelový operátor. 50 % ceny nemovitosti budete financovat z vlastních zdrojů, na dalších 50 % si vezmete hypoteční úvěr na 20 let s úrokem 2,8 %.

Pořizovací cena nemovitosti
5 000 000 Kč

Měsíční splátka hypotéky
13 600 Kč

Váš roční výnos z pronájmu po odečtení všech provozních nákladů a nákladů na správu
200 000 Kč*

 • Pronájem apartmánu máte bez starostí. Inzerci, ubytování hostů, úklid i nutnost být stále po ruce zajistí zkušený hotelový operátor.
 • Správu nemovitosti, drobné opravy nebo neočekávané komplikace vyřeší zkušený hotelový operátor.
 • Služby jako wellness & spa, restaurace, pekárna, bar nebo půjčovna sportovního vybavení zvyšují cenu, za niž je možné ubytování nabídnout, a tedy dlouhodobě i výnos.
 • Vlastníte apartmán v Krkonoších, kde máte k dispozici hotelové služby zcela zdarma – mimo jíné bazén s vířivkou, wellness & spa, umělou lezeckou stěnu a další.
*Pro orientační výpočet výnosu jsme počítali s průměrným ročním výnosem u investic do nemovitostí 4 %.
Byt ve Špindlerově Mlýně za účelem rekreace Kupujete byt 2+kk ve Špindlerově Mlýně, kam budete o víkendech a prázdninách jezdit. Byt slouží výhradně pro vaši vlastní rekreaci, nebudete ho tedy dále pronajímat. 50 % ceny nemovitosti budete financovat z vlastních zdrojů, na dalších 50 % si vezmete hypoteční úvěr na 20 let s úrokem 2,8 %.

Pořizovací cena nemovitosti
5 000 000 Kč

Měsíční splátka hypotéky
13 600 Kč

Měsíční náklady na provoz
5 000 Kč

Váš roční výnos z pronájmu
0 Kč

 • Do bytu můžete přijet kdykoliv a na jak dlouho chcete.
 • Za byt platíte, i když ho nevyužíváte. Správu, úklid i opravy máte na svých bedrech.
 • Pro všechny další služby bude potřeba si dojet a zaplatit extra.
 • Pokud byste v budoucnu byt tak často nevyužívali a pro pronájem se nakonec rozhodli, inzerce, ubytování hostů, úklid nebo nutnost být stále po ruce, to vše jde za Vámi.
Apartmán v resortu Aldrov Kupujete apartmán 2+kk v komplexu Aldrov, kam budete o víkendech a prázdninách jezdit. V čase, kdy apartmán nebudete využívat, se bude pronajímat, což plně zajistí zkušený hotelový operátor. 50 % ceny nemovitosti budete financovat z vlastních zdrojů, na dalších 50 % si vezmete hypoteční úvěr na 20 let s úrokem 2,8 %.

Pořizovací cena nemovitosti
5 000 000 Kč

Měsíční splátka hypotéky
13 600 Kč

Váš roční výnos z pronájmu po odečtení všech
provozních nákladů a nákladů na správu
200 000 Kč*

 • Pro zachování výše zmíněného výnosu z pronájmu můžete apartmán využívat 6 týdnů v roce. Přijet můžete samozžejmě i častěji, výnos z pronájmu se tak poměrově sníží.
 • Nejlepší chata je hotel! Nic neuklízíte, nic nespravujete, nic neřešíte – o všechno se postará hotelový operátor. Jen přijedete a relaxujete.
 • Součástí komplexu je wellness & spa, restaurace, pekárna, bar nebo půjčovna sportovního vybavení, které můžete kdykoliv využít.
 • Pronájem apartmánu máte bez starostí. Inzerci, ubytování hostů, úklid i nutnost být stále po ruce zajistí zkušený hotelový operátor.
*Pro orientační výpočet výnosu jsme počítali s průměrným ročním výnosem u investic do nemovitostí 4 %.

Prohlížíte vzorový příklad pro účel koupě:

Investice
Vlastní rekreace

Odesláním formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

Průběh výstavby

 • Projekt v přípravě
 • Prodej zahájen
 • Výstavba zahájena
 • Projekt dokončen

Nabídka apartmánů

139 kompletně zařízených apartmánů v dispozicích 1+kk až 4+kk

 • Zobrazit filtr
 • Etapa projektu
 • Zobrazit jen volné byty
 • Dispozice
 • Podlaží
 • Plocha bytu
 • Příslušenství
 • Cena
Etapa projektu
 • 1. etapa
 • 2. etapa
Dostupnost bytu
 • Zobrazit jen volné byty
Dispozice
 • 1+kk
 • 2+kk
 • 3+kk
 • 4+kk
 • 5+kk
Podlaží
 • 1. PP
 • 1. NP
 • 2. NP
 • 3. NP
Plocha bytu
 • Od
  • 0 m2
  • 25 m2
  • 50 m2
  • 75 m2
  • 100 m2
  • 125 m2
  • 150 m2
 • Do
  • 25 m2
  • 50 m2
  • 75 m2
  • 100 m2
  • 125 m2
  • 150 m2
  • Bez omezení
Příslušenství
 • Terasa
 • Balkón
 • Garáž
Cena
 • Od nejlevnějšího
 • Od nejdražšího
Byt Podlaží Dispozice Plocha v m2 Garážové /
venkovní stání
Cena
Byt Balkón Terasa
Nastavení filtru nevyhovuje žádný byt
A1.1 1. NP 3+kk 76,2 10.6 1 GS Prodáno
A1.2 1. NP 2+kk 56.1 10.6 1 GS Prodáno
A1.3 1. NP 2+kk 46.4 16.5 1 GS Prodáno
A1.4 1. NP 1+kk 45.4 14.5 1 GS Prodáno
A1.5 1. NP 1+kk 45.8 14.5 1 GS Prodáno
A1.6 1. NP 2+kk 46.1 16.5 1 GS Prodáno
A1.7 1. NP 2+kk 55.9 10.6 1 GS 8 420 000 Kč V jednání
A1.8 1. NP 3+kk 66.7 10.6 1 GS Prodáno
A2.1 2. NP 3+kk 86.4 4.9 1 GS Prodáno
A2.2 2. NP 2+kk 56.5 5.0 1 GS Prodáno
A2.3 2. NP 2+kk 46.7 3.3 1 GS Prodáno
A2.4 2. NP 1+kk 45.7 4.5 1 GS Prodáno
A2.5 2. NP 1+kk 45.9 4.2 1 GS Prodáno
A2.6 2. NP 2+kk 46.2 3.3 1 GS Prodáno
A2.7 2. NP 2+kk 56.3 5.2 1 GS Prodáno
A2.8 2. NP 3+kk 66.8 4.9 1 GS Prodáno
A3.1 3. NP 3+kk 78.4 4.6 1 GS 11 270 000 Kč Detail bytu
A3.2 3. NP 3+kk 87.1 5.2 1 GS Prodáno
A3.3 3. NP 4+kk 117.8 8.0 1 GS 16 990 000 Kč Detail bytu
A3.4 3. NP 4+kk 119.9 7.6 1 GS 16 990 000 Kč Detail bytu
A3.5 3. NP 3+kk 87.1 5.1 1 GS 11 320 000 Kč Detail bytu
A3.6 3. NP 3+kk 60.7 4.6 1 GS Prodáno
B1.1 1. NP 2+kk 56.5 10.6 1 GS Prodáno
B1.2 1. NP 2+kk 56.5 10.6 1 GS Prodáno
B1.3 1. NP 2+kk 46.5 14.5 1 GS Prodáno
B1.4 1. NP 1+kk 40.6 14.5 1 GS Prodáno
B1.5 1. NP 1+kk 40.6 15.0 1 GS Prodáno
B1.6 1. NP 3+kk 76.7 10.6 1 GS Prodáno
B1.7 1. NP 3+kk 66.3 10.6 1 GS Prodáno
B2.1 2. NP 2+kk 56.9 4.8 1 GS Prodáno
B2.2 2. NP 2+kk 56.5 5.0 1 GS Prodáno
B2.3 2. NP 2+kk 46.5 4.4 1 GS Prodáno
B2.4 2. NP 1+kk 40.6 4.9 1 GS Prodáno
B2.5 2. NP 1+kk 40.6 3.9 1 GS Prodáno
B2.6 2. NP 3+kk 76.7 5.0 1 GS Prodáno
B2.7 2. NP 3+kk 76.2 4.8 1 GS Prodáno
B3.1 3. NP 2+kk 51.4 4.5 1 GS Prodáno
B3.2 3. NP 3+kk 86.7 5.1 1 GS Prodáno
B3.3 3. NP 4+kk 119.4 9.4 1 GS Prodáno
B3.4 3. NP 1+kk 37.8 3.7 1 GS Prodáno
B3.5 3. NP 4+kk 115.6 5.1 1 GS Prodáno
B3.6 3. NP 3+kk 70 4.6 1 GS 10 070 000 Kč Detail bytu
C1.1 1. NP 3+kk 76.9 10.6 1 GS Prodáno
C1.2 1. NP 2+kk 56.1 10.6 1 GS Prodáno
C1.3 1. NP 2+kk 46.4 16.5 1 GS Prodáno
C1.4 1. NP 1+kk 45.4 14.5 1 GS Prodáno
C1.5 1. NP 1+kk 45.8 14.5 1 GS Prodáno
C1.6 1. NP 2+kk 46.1 16.5 1 GS Prodáno
C1.7 1. NP 2+kk 55.9 10.6 1 GS Prodáno
C1.8 1. NP 3+kk 66.7 10.6 1 GS Prodáno
C2.1 2. NP 3+kk 86.4 4.9 1 GS 11 300 000 Kč Detail bytu
C2.2 2. NP 2+kk 56.5 5.0 1 GS Prodáno
C2.3 2. NP 2+kk 46.7 3.3 1 GS Prodáno
C2.4 2. NP 1+kk 45.7 4.5 1 GS Prodáno
C2.5 2. NP 1+kk 45.9 4.2 1 GS Prodáno
C2.6 2. NP 2+kk 46.2 3.3 1 GS Prodáno
C2.7 2. NP 2+kk 56.3 5.2 1 GS Prodáno
C2.8 2. NP 3+kk 66.8 4.9 1 GS Prodáno
C3.1 3. NP 3+kk 78.4 4.6 1 GS 11 270 000 Kč Detail bytu
C3.2 3. NP 3+kk 87.1 5.2 1 GS Prodáno
C3.3 3. NP 4+kk 117.8 8.0 1 GS 16 990 000 Kč V jednání
C3.4 3. NP 4+kk 119.9 7.6 1 GS Prodáno
C3.5 3. NP 3+kk 87.1 5.1 1 GS Prodáno
C3.6 3. NP 3+kk 60.7 4.6 1 GS 9 540 000 Kč Detail bytu
E2.0.1 1. PP 3+kk 81.6 5.7 1 GS 11 580 000 Kč Detail bytu
E2.0.2 1. PP 3+kk 81.6 6.3 1 GS 11 580 000 Kč Detail bytu
E2.1.1 1. NP 2+kk 52.7 6.6 1 GS Prodáno
E2.1.2 1. PP 3+kk 81.4 5.7 1 GS 11 540 000 Kč Detail bytu
E2.1.3 1. NP 3+kk 81.5 6.3 1 GS Prodáno
E2.2.1 2. NP 2+kk 65.7 7.8 1 GS Prodáno
E2.2.2 2. NP 3+kk 81.4 4.8 1 GS 11 540 000 Kč Detail bytu
E2.2.3 2. NP 3+kk 81.5 5.7 1 GS Prodáno
E2.3.1 3. NP 4+kk 140.0 7.8 1 GS 19 850 000 Kč V přípravě
E2.3.2 3. NP 6+kk 270.8 7.8 1 GS Prodáno
F1.1.1 1. NP 1+kk 36.6 5.3 1 VS 5 770 000 Kč V jednání
F1.1.2 1. NP 3+kk 85.1 13.5 1 GS 12 070 000 Kč Detail bytu
F1.1.3 1. NP 2+kk 52.3 9.7 1 GS Prodáno
F1.1.4 1. NP 2+kk 52.8 6.3 1 GS Prodáno
F1.1.5 1. NP 2+kk 58.6 7.2 1 GS Prodáno
F1.1.6 1. NP 2+kk 52.2 5.3 1 GS Prodáno
F1.2.1 2. NP 1+kk 36.6 5.9 1 VS Prodáno
F1.2.2 2. NP 3+kk 85.1 14.5 1 GS Prodáno
F1.2.3 2. NP 2+kk 52.4 8.9 1 GS Prodáno
F1.2.4 2. NP 2+kk 52.8 6.3 1 GS Prodáno
F1.2.5 2. NP 2+kk 58.6 8.1 1 GS Prodáno
F1.2.6 2. NP 3+kk 76.8 5.9 1 GS 11 200 000 Kč Detail bytu
F1.3.1 3. NP 1+kk 36.4 4.6 1 VS 5 990 000 Kč V přípravě
F1.3.2 3. NP 4+kk 111.5 5.8 1 GS 15 820 000 Kč V přípravě
F1.3.3 3. NP 5+kk 142.4 7.8 1 GS 20 940 000 Kč V přípravě
F1.3.4 3. NP 3+kk 116.8 6.3 1 GS 16 380 000 Kč V přípravě
F1.3.5 3. NP 3+kk 76.9 4.2 1 GS 11 440 000 Kč V přípravě
F2.0.1 1. PP 1+kk 35.5 4.9 1 VS Prodáno
F2.0.2 1. PP 3+kk 82.8 13.1 Prodáno
F2.0.3 1. PP 2+kk 50.2 9.7 1 GS Prodáno
F2.0.4 1. PP 2+kk 50.7 6.3 1 GS 7 800 000 Kč V jednání
F2.0.5 1. PP 2+kk 56.8 8.1 1 GS Prodáno
F2.1.1 1. NP 1+kk 36.1 4.9 1 VS Prodáno
F2.1.2 1. NP 3+kk 82.8 13.1 1 GS Prodáno
F2.1.3 1. NP 2+kk 50.4 9.7 1 GS Prodáno
F2.1.4 1. NP 2+kk 50.5 6.3 1 GS Prodáno
F2.1.5 1. NP 2+kk 56.7 7.2 1 GS Prodáno
F2.2.1 2. NP 1+kk 35.4 4.9 1 GS Prodáno
F2.2.2 2. NP 3+kk 82.5 13.1 1 GS Prodáno
F2.2.3 2. NP 2+kk 50.6 9.7 1 GS Prodáno
F2.2.4 2. NP 2+kk 50.5 6.3 1 GS Prodáno
F2.2.5 2. NP 2+kk 56.8 8.1 1 GS 8 730 000 Kč V jednání
F2.3.1 3. NP 1+kk 36.4 4.6 1 VS Prodáno
F2.3.2 3. NP 4+kk 111.5 5.8 1 GS Prodáno
F2.3.3 3. NP 5+kk 142.4 7.8 1 GS Prodáno
F2.3.4 3. NP 3+kk 116.8 6.3 1 GS 16 380 000 Kč V přípravě
F2.3.5 3. NP 3+kk 76.9 4.2 1 GS 11 440 000 Kč V přípravě
F3.0.2 1. PP 3+kk 82.8 13.1 1 GS Prodáno
F3.0.3 1. PP 2+kk 50.2 9.7 1 GS Prodáno
F3.0.4 1. PP 2+kk 50.7 6.3 1 GS Prodáno
F3.0.5 1. PP 2+kk 56.8 8.1 1 GS 8 730 000 Kč Detail bytu
F3.1.2 1. NP 3+kk 82.8 13.1 1 GS 11 740 000 Kč V jednání
F3.1.3 1. NP 2+kk 50.4 9.7 1 GS Prodáno
F3.1.4 1. NP 2+kk 50.5 6.3 1 GS Prodáno
F3.1.5 1. NP 2+kk 56.7 7.2 1 GS 8 720 000 Kč V jednání
F3.1.6 1. NP 3+kk 66.9 4.8 1 GS 9 760 000 Kč V jednání
F3.2.2 2. NP 3+kk 82.5 13.1 1 GS 11 700 000 Kč V jednání
F3.2.3 2. NP 2+kk 50.6 9.7 1 GS Prodáno
F3.2.4 2. NP 2+kk 50.5 6.3 1 GS Prodáno
F3.2.5 2. NP 2+kk 56.8 8.1 1 GS Prodáno
F3.2.6 2. NP 3+kk 75.8 5.9 1 GS 11 050 000 Kč Detail bytu
F3.3.1 3. NP 1+kk 36.4 4.6 1 VS 5 990 000 Kč V přípravě
F3.3.2 3. NP 4+kk 111.5 5.8 1 GS 15 820 000 Kč V přípravě
F3.3.3 5+kk 142.4 7.8 1 GS 20 940 000 Kč V přípravě
F3.3.4 3. NP 3+kk 116.8 6.3 1 GS 16 380 000 Kč V přípravě
F3.3.5 3. NP 3+kk 76.9 4.2 1 GS 11 440 000 Kč V přípravě
Byty vhodné jako firemní investice
E2.0.3 1. PP 1+kk 46.4 6.6 1 GS Prodáno
E2.1.4 1. NP 2+kk 65.7 6.6 1 GS 9 840 000 Kč Detail bytu
E2.2.4 2. NP 2+kk 65.7 7.9 1 GS 9 840 000 Kč Detail bytu
F2.1.6 1. NP 3+kk 66.9 4.8 1 GS 9 840 000 Kč V jednání
F2.2.6 2. NP 3+kk 75.8 5.9 1 GS Prodáno
F3.0.1 1. PP 1+kk 35.5 4.9 1 GS Prodáno
F3.1.1 1. NP 1+kk 36.1 4.9 1 GS Prodáno
F3.2.1 2. NP 1+kk 35.4 4.9 1 GS Prodáno

Máte dotaz nebo zájem o tento projekt?

Rád Vám zodpovím Vaše dotazy telefonicky nebo s Vámi dohodnu osobní setkání.

Michal Trnovský

manažer prodeje

Napište mi

Zajímají Vás neveřejné předprodeje a akce na našich projektech? Dáme Vám vědět.

Odesláním formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.