Komerční projekty

Komerční budovy nevnímáme jako pouhá seskupení stěn a stropů, skla, betonu a technologického vybavení. Je to prostředí, kde mnoho lidí tráví podstatnou část svého času a naším úkolem je zajistit, aby se tam cítili příjemně. Jsme si též vědomi podstatného vlivu, který tyto budovy mají na své okolí, a proto se vždy snažíme o ohleduplné využití pozemku, optimalizaci množství použitého materiálu a minimalizaci dlouhodobé spotřeby energie a vody.

Rohanske_nabrezi_seznam komercnich projektu_02

Administrativní budova

Praha 8 – Karlín

Připravujeme projekt administrativní budovy mezi ulicemi Rohanské nábřeží a Sokolovská v Praze 8 – Karlíně. Budova svým budoucím uživatelům nabídne zhruba 9000 m² administrativních a obchodních ploch. Zpracováním architektonického návrhu byli pověřeni Architekti Headhand. 

Klinika_seznam komercnich projektu 03

Zdravotnické zařízení

Praha 4 – Horní Roztyly

Připravujeme projekt zdravotnického zařízení v ulici Hrdličkova v Praze 4 – Horních Roztylech. Budova o třech nadzemních podlažích bude specializovaných zařízením poskytujícím zdravotní péči nejvyšší úrovně.

Ceskomoravska_seznam komercnich projektu_02

Stanice metra Českomoravská

Praha 9 – Libeň

Developerská společnost Crescon zvítězila ve veřejné obchodní soutěži Dopravního podniku hlavního města Prahy na revitalizaci stanic metra Českomoravská a Kačerov.

Kacerov_seznam komercnich projektu_02

Stanice metra Kačerov

Praha 4 – Krč

Developerská společnost Crescon zvítězila ve veřejné obchodní soutěži Dopravního podniku hlavního města Prahy na revitalizaci stanic metra Českomoravská a Kačerov.

Park Evropska_seznam komercnich projektu

Park Evropská 2

Příbram

Připravujeme využití komerčních ploch na hlavním příjezdovém tahu do Příbrami.