Náš tým

Nas-tym

V týmu, jaký má Crescon, je radost pracovat. Každý je zodpovědný sám za sebe, nikoho není třeba úkolovat ani kontrolovat. Výměna informací je rychlá, rozhodovací procesy probíhají bez prodlevy. Nejsme velkou firmou a nezdržují nás procesy obvyklé v korporacích. Toho všeho si velmi ceníme. Myslíme, že právě to nám umožňuje stavět poctivé stavby pro naše klienty.

Jan Jerie

Jan Jerie

Honza je statutárním ředitelem společnosti. Mezi jeho úkoly patří především obchodní vedení firmy a řízení obchodního oddělení, komunikace a vztahy s klienty, sousedy, úřady a dodavateli. Neustále vymýšlí spoustu menších i velkých projektů a zásobuje tak prací již dostatečně zaměstnané Radka, Hanku, Martina, Honzu, architekty, právníky, účetní a další spolupracovníky.

Radek Zabrodsky

Radek Zábrodský

Radek je finančním ředitelem společnosti Crescon, je zodpovědný za řízení financí, financování projektů a spadá pod něj celé ekonomické a účetní oddělení. Kromě finančního řízení má letité zkušenosti i jako stavař. Dokonale chápe všechna rizika investičního procesu a dokáže je předvídat. Jeho rozvážnost je důležitou protiváhou Honzova energického přístupu.

Hana Fifernova

Hana Fifernová

Crescon bez Hanky si snad ani není možné představit. Vždy ví o všem co se ve firmě děje, komunikuje s klienty i dodavateli. Dohlíží na pořádek v dokumentech v papírové i elektronické formě a všichni jsme ji vděčni za to, že udržuje firmu v hladkém chodu.

Nevim Jmeno

Martin Veselý

Martin je naším technickým ředitelem, který je zodpovědný za projektovou přípravu a výstavbu projektů. Moc toho nenamluví, ale když už se tak stane, rozhodně stojí za to ho poslouchat. Jeho profesionální zkušenosti jsou totiž doslova neuvěřitelné a všichni se od něj neustále učíme.

Monika Jelinkova_orez

Monika Jelínková

Monika je hlavní účetní naší společnosti. Je tak samostatná, že nebýt daňových přiznání, která musím čas od času podepisovat, ani bych si nevšiml, že u nás vedeme účetnictví tolika firem. Je také svědomitou ochránkyní mnoha listin a dokumentů, o kterých vím, že mi nepatří do ruky, aby se neztratily. Monika je pro mne hlídá téměř dvě desetiletí.

Kariéra v Crescon

Aktuálně nenabízíme žádnou volnou pozici.

Dále o Crescon