Kariéra

Manažer prodeje bytů

Požadavky

  • VŠ/SŠ, nejlépe stavebního nebo právnického zaměření
  • Znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Komunikativnost – obchodní jednání, trpělivost, pečlivost, slušnost, chuť učit se novým věcem
  • Časová flexibilita – prohlídky nemovitostí, jednání s kupujícími, uzavírání smluv, předávání bytů
  • Schopnost konstruktivního řešení problémů
  • Schopnost týmové práce

Uvítáme

  • Schopnost čtení projektové dokumentace
  • Praxe s prodejem bytových jednotek v developerských projektech
  • Schopnost vyhledávání a předjednávání koupě nových pozemků k výstavbě bytových domů

Náplň práce

  • Vedení obchodních případů v oblasti prodeje a pronájmu jednotek v developerských projektech, což zahrnuje marketingovou podporu, evidenci potenciálních zájemců, osobní jednání se zájemci, prohlídky bytů a práci se smluvní dokumentací.

Nabízíme

  • Samostatnou, komplexní, značně různorodou činnost
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Přátelský a dynamický tým
  • Příjemné pracovní prostředí v Praze
  • Finanční bonusy
  • Firemní telefon
  • Po zapracování služební vůz
  • Nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete svůj životopis společně s fotografií.

Vybrané uchazeče budeme brzy kontaktovat s pozvánkou k osobnímu pohovoru, na kterém získají kompletní informace o dané pozici a finančním ohodnocení.