Kariéra

Asistent/ka ekonomického ředitele

Požadavky

  • VŠ/SŠ, nejlépe ekonomického zaměření
  • Vypracování ekonomických analýz a vyhodnocování akvizice firmy
  • Spolupráce s účetním týmem
  • Komunikace s projektovým manažerem a ostatními odděleními společnosti, bankami, úřady, klienty
  • Komunikace s externími auditory
  • Vyhodnocování projektů zejména z ekonomické stránky
  • Znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Komunikativnost, trpělivost, pečlivost, slušnost, chuť učit se novým věcem
  • Časová flexibilita
  • Schopnost konstruktivního řešení problémů
  • Schopnost týmové práce

Uvítáme

  • Zkušenosti s finančním sektorem, bankovnictvím a akvizicemi
  • Vhled do problematiky daní a účetnictví
  • Chuť k profesnímu a osobnostnímu růstu

Náplň práce

  • Příprava ekonomických analýz a ekonomických podkladů pro ekonomického ředitele, podpora jeho práce a asistence při jednání s klienty a institucemi. Vyhodnocování akvizic a projektů po ekonomické stránce

Nabízíme

  • Samostatnou, komplexní, značně různorodou činnost
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Přátelský a dynamický tým
  • Příjemné pracovní prostředí v Praze
  • Finanční bonusy
  • Firemní telefon
  • Po zapracování služební vůz
  • Nástup možný ihned

V případě zájmu zašlete svůj životopis společně s fotografií.

Vybrané uchazeče budeme brzy kontaktovat s pozvánkou k osobnímu pohovoru, na kterém získají kompletní informace o dané pozici a finančním ohodnocení.