Stav projektu Stav projektu

Domov Na Třebešíně

Praha 10 – Strašnice

O projektu

Komfortní seniorské bydlení s mnoha službami určené i pro ty nejnáročnější klienty

Multifunkční projekt Na Třebešíně v Praze 10 – Strašnicích v sobě spojuje Domov pro seniory s bydlením v menších ubytovacích jednotkách.

Domovy zajišťující intenzivnější formu péče o seniory jsou velmi potřebné a do budoucna jejich význam ještě poroste. Naším hlavním záměrem je proto vytvoření zařízení sociálních služeb Domov pro seniory s denním stacionářem. Zároveň však Domov Na Třebešíně nabídne samostatnějším a aktivnějším seniorům moderní plnohodnotné bydlení v menších jednotkách s veškerým nezbytným zázemím. Můžete si tak pro sebe či své blízké zvolit vhodné bydlení zcela podle individuálních potřeb.

O projektu

Jak to u nás funguje?

Stěžejním místem Domova Na Třebešíně se stane Centrum služeb, kde bude fungovat nonstop recepce s proškoleným personálem, který zajistí potřebnou péči a asistenci. Tito stálí zaměstnanci Domova pro seniory budou k dispozici i samostatným rezidentům. V areálu dále vznikne lékařská ordinace, denní stacionář, zázemí pro masáže a fyzioterapii či sesterna v každém objektu. Součástí se stane také zóna pohybových aktivit spolu s revitalizovaným parkem, který poslouží k příjemnému trávení volného času na čerstvém vzduchu. Promyšlený návrh nám rovněž umožní vytvořit komunitní vnitroblok, jenž nabídne prostory pro společenské akce i nerušený odpočinek.

K zajištění dlouhodobé udržitelnosti projektu si ponecháme objekt v našem portfoliu a následně budeme jednotky dlouhodobě pronajímat.

 
Slovo_reditele_desktop

Objevte výhody bydlení v Domově Na Třebešíně!

Vše potřebné stále k dispozici

Nepřetržitý provoz Centra služeb poskytne prostřednictvím proškoleného personálu všem ubytovaným seniorům možnost využít veškeré dostupné péče a dalších výhod tohoto bydlení.

Ta nejlepší péče

Postaráme se o vás či vaše blízké i při náhlém zhoršení zdravotního stavu. V takovém případě jsme připraveni poskytnout plnohodnotnou nepřetržitou péči v Domově pro seniory o 15 lůžkách.

Kultura i zábava v jednom

Centrem komunitního života se stane prostorný denní stacionář – ten poslouží pro setkávání obyvatel domova, jejich hostů, ale také k organizování společenských aktivit, přednášek a dalších akcí.

 

Doktor přímo v domě

V přízemí domova vznikne ordinace praktického lékaře, který poskytne obyvatelům penzionu každodenní péči o jejich zdraví.

Ve zdravém těle zdravý duch

V pravidelných časech bude možné v prostorách penzionu využít služby k podpoře a udržování funkčnosti pohybového aparátu, jako třeba masáže či fyzioterapie.

Nechte se hýčkat

Na recepci penzionu půjde také objednat mnoho cenově zvýhodněných služeb od smluvních partnerů, včetně kadeřnictví, pedikúry a manikúry.

 

O uklizení je postaráno

Samozřejmou součástí nabídky asistenčních služeb bude zajištění pravidelného úklidu bytu a praní, sušení a žehlení prádla přímo v objektu penzionu.

Jídlo dovezeme

Možnost donášky potravin, hotových obědů či využití místní jídelny rovněž patří k nabízeným službám, které obyvatelům usnadní a zpříjemní jejich každodenní život.

Nápaditý a pestrý program

V rámci všestranné péče o seniory budou organizovány nejrůznější volnočasové aktivity, jako například trénování paměti, tvořivé dílny, jazykové kurzy, filmový klub, cvičení v zahradě nebo výlety.

Chcete vědět více? Hana Fifernová asistentka prodeje +420 724 645 157 Napište mi
Odesláním formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

Lokalita a okolí

Útulné seniorské bydlení na pomezí
Strašnic a Malešic

Domov Na Třebešíně bude stát v klidném prostředí pražské čtvrti Třebešín v těsné blízkosti městského parku Jiřího Karena a nedaleko Malešického parku.

Areál rozčleníme do tří samostatných sekcí obklopujících vnitroblok – ten bude plnit komunitní funkci a zajistí nerušený klid a soukromí. Architektonické pojetí stavby se nese v duchu moderních bytových projektů a nikterak nepůsobí dojmem léčebných zařízení. Klienti tu tak budou žít v útulném a příjemném prostředí plném zeleně.

Máte dotaz nebo zájem o tento projekt?

Ráda Vám zodpovím Vaše dotazy telefonicky nebo s Vámi dohodnu osobní setkání.

Hana Fifernová

asistentka prodeje

Napište mi

Buďte mezi prvními, které budeme informovat o zahájení prodeje.

Odesláním formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.