Stav projektu Stav projektu

Domov Bílčická

Praha 5 – Velká Chuchle

O projektu

Pohodlné nájemní bydlení s asistenčními službami určené pro aktivnější seniory

Seznamte se s Domovem Bílčická – penzionem pro důchodce, který splňuje veřejnou sociální funkci krátkodobého i dlouhodobého ubytování. Nabídne Vám či Vašim blízkým možnost komfortního bydlení, komunitního setkávání, lékařské, rehabilitační, pečovatelské a další asistenční služby. To vše pod záštitou společnosti AHC a.s., zkušeného poskytovatele sociálních služeb.

O projektu

Nájemní jednotky různých dispozic

Zájemci mohou vybírat z jednotek navržených přímo pro osoby se sníženou pohyblivostí o dispozicích 1+kk, 2+kk i 3+kk s vlastní kuchyní a koupelnou ve velikostech od 33 do 94 m2. Klienti domova uhradí měsíční nájemné + poplatky za služby a energie dle ceníku a konkrétní spotřeby. Cena pronájmu v sobě dále zahrnuje základní asistenční pomoc, navíc bude možné si objednat i další služby.

Orientační ceny pronájmu:

1 osoba (1+kk) od 12 500 Kč/měsíc
1–2 osoby (2+kk) od 15 000 Kč/měsíc
2–3 osoby (3+kk) od 20 000 Kč/měsíc
 
Bilcicka_reditel_desktop

Objevte výhody bydlení v Domově Bílčická!

Nonstop recepce

Nepřetržitá služba recepce poskytne prostřednictvím proškoleného personálu všem ubytovaným možnost využít veškerých dostupných výhod penzionu.

Asistence stále k dispozici

Penzion nabídne i služební byty pro odborné pečovatelské pracovníky, kteří tak budou po celou dobu přítomni a tím pádem k dispozici ubytovaným seniorům.

Klubovna pro zábavu i návštěvy

Centrem penzionu se stane klubovna, nacházející se hned vedle recepce. Poslouží k setkávání obyvatel domova, jejich hostů, k organizování společenských aktivit, přednášek a dalších akcí.

 

Doktor přímo v domě

V přízemí domova vznikne ordinace praktického lékaře, který poskytne obyvatelům penzionu každodenní péči o jejich zdraví.

Ve zdravém těle zdravý duch

V pravidelných časech bude možné v prostorách penzionu využít služby k podpoře a udržování funkčnosti pohybového aparátu, jako třeba masáže či fyzioterapie.

Nechte se hýčkat

Na recepci penzionu půjde také objednat mnoho cenově zvýhodněných služeb od smluvních partnerů, včetně kadeřnictví, pedikúry a manikúry.

 

O uklizení je postaráno

Samozřejmou součástí nabídky asistenčních služeb bude zajištění pravidelného úklidu, praní, sušení a žehlení prádla přímo v objektu penzionu.

Jídlo dovezeme

Možnost donášky potravin, hotových obědů či využití místní jídelny rovněž patří k nabízeným službám, které obyvatelům usnadní a zpříjemní jejich každodenní život.

Nápaditý a pestrý program

V rámci všestranné péče o seniory budou organizovány nejrůznější volnočasové aktivity, jako například trénování paměti, tvořivé dílny, jazykové kurzy, filmový klub, cvičení v zahradě nebo výlety.

Chcete vědět více? Hana Fifernová manažer prodeje +420 724 645 157 Napište mi
Odesláním formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

Lokalita a okolí

Za pohybem do přírody

Domov Bílčická vyroste na levém břehu Vltavy, nad závodištěm Velká Chuchle. Tato lokalita se vyznačuje pestrou přírodou a spoustou zeleně – nedaleko se nachází Chuchelský háj s naučnou stezkou a zookoutkem a také přírodní památka Radotínské skály. Aktivnější senioři se tedy mohou těšit na mnoho možností, kam se vydávat na procházky po okolí, v případě zájmu třeba za doprovodu pečovatele.

Stavbu penzionu po důkladné konzultaci s odborníky městského územního rozvoje citlivě zasadíme mezi okolní zástavbu. Koncept domova jsme zvolili i s přihlédnutím na skladbu občanů městské části, která by toto asistenční nájemní bydlení pro seniory uvítala pro rodinné příslušníky zdejších obyvatel.

Máte dotaz nebo zájem o tento projekt?

Ráda Vám zodpovím Vaše dotazy telefonicky nebo s Vámi dohodnu osobní setkání.

Hana Fifernová

manažer prodeje

Napište mi

Buďte mezi prvními, které budeme informovat o zahájení prodeje.

Odesláním formuláře udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů.